تصاویر نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی مشهد

صنایع چاپ فتوبهمن با حضور در نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی در مشهد قدمی مهم در راستای آشنایی هر چه بیشتر هموطنان عزیز با این شرکت برداشته است.

در ادامه می توانید تصاویر مربوط به غرفه صنایع چاپ فتوبهمن را مشاهده بفرمایید.

ادامه مطلب ...

همکاری با چینی مقصوده

مدیریت صنایع فتوبهمن در راستای گسترش و افزایش کیفیت محصولات خود و آشنایی هر چه بیشتر با زمینه های همکاری بین صنایع فتوبهمن و چینی مقصوده از این کارخانه بازدید به عمل آورده اند ، چینی مقصوده یکی از برترین برندها در زمینه تولید محصولات چینی همچون بشقاب و لیوان می باشد.

صنایع فتوبهمن به زودی با اعلام همکاری با صنایع چینی مقصوده گامی ارزشمند در راستای افزایش کیفیت مواد مورد نیاز برای چاپ سابلیمیشن را انجام خواهد داد تا موجب رضایت هر چه بیشتر مشتریان فتوبهمن شود.

در ادامه می توانید تصاویر مربوط به این بازدید را مشاهده بفرمایید.

ادامه مطلب ...

نهمین نمایشگاه بین المللی

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت ارشاد، نهمین نمایشگاه بین‌المللی تبلیغات بازاریابی و صنایع وابسته با مشارکت بیش از 200 شرکت تبلیغاتی داخلی و خارجی و حضور نمایندگانی از کشورهای ایران، چین، ژاپن،‌ کانادا، آفریقای جنوبی و ترکیه و با مشارکت دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

حمایت از صنعت تبلیغات،‌ ارتقای سطح کیفی و کمی تبلیغات،‌ کاهش عوارض منفی تبلیغات بازرگانی، آشنایی با روش های بازاریابی و فروش و انتقال دانش فنی نوین در حوزه تبلیغات از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه بیان شده است.

ادامه مطلب ...

طراحی وبسایت و گرافیک