به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت ارشاد، نهمین نمایشگاه بین‌المللی تبلیغات بازاریابی و صنایع وابسته با مشارکت بیش از 200 شرکت تبلیغاتی داخلی و خارجی و حضور نمایندگانی از کشورهای ایران، چین، ژاپن،‌ کانادا، آفریقای جنوبی و ترکیه و با مشارکت دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

حمایت از صنعت تبلیغات،‌ ارتقای سطح کیفی و کمی تبلیغات،‌ کاهش عوارض منفی تبلیغات بازرگانی، آشنایی با روش های بازاریابی و فروش و انتقال دانش فنی نوین در حوزه تبلیغات از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه بیان شده است.

وجود بازارهای گسترده داخلی و دسترسی به بازارهای کشورهای همجوار و تبادل اطلاعات و آشنایی با آخرین دستاوردهای فنی و علمی دو حوزه از مهمترین انگیزه‌های شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه است.

این نمایشگاه از 29 آذر تا 2 دی ماه سال 1391 پذیرای علاقمندان به صنعت تبلیغات خواهد شد.

تصاویر غرفه شرکت فتوبهمن در نمایشگاه چاپ و تبلیغات - نمایشگاه بین المللی تهران

نهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات و بازاریابی و صنایع وابسته نهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات و بازاریابی و صنایع وابسته نهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات و بازاریابی و صنایع وابسته نهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات و بازاریابی و صنایع وابسته نهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات و بازاریابی و صنایع وابسته نهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات و بازاریابی و صنایع وابسته

 

طراحی وبسایت و گرافیک